| Eroare404 a întrebat:

Sunteti superstitiosi? Azi e vineri 13!

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu sunt superstitios, nu am motive sa fiu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am dat examen. Nu a mers chiar asa de rau. Astept sa vad ce se intampla pe seara.
Si nu, nu sunt superstitios (in mare).

| RainmakerX a răspuns:

Am dat test surpriza la info... asta spune totul =]]]

| sublime89 a răspuns:

Despre superstitii prostesti cum e si asta se vorbeste mult, chiar foarte mult. Asta nu face decat sa induca si mai multi oameni in eroare, mai ales tineri care nu au experienta de viata.

| R0R0 a răspuns:

Nup.
Nu are nimic de-a face.

| Adbbmsh a răspuns:

A fost vineri 13. Am dat o teza la care am stiut subiectul pe de rost, plus ca am mai luat 2 note peste 8 ce chiar mi-au facut ziua mai buna laughing
Deci pot considera ca zilele cu ghinion sunt zile norocoase pentru mine.

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Nu-s superstițioasă. Nu s-a întamplat nimic special azi.