| Larsette a întrebat:

Sunteti superstitiosi? Ce parere aveti despre ziua de 13, dar mai ales vineri 13? Eu sunt nascuta in 13 si nu tin cont de astea, dar sunt curioasa sa aud pareribig grin

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Dragă Aiko13, eu nu sunt superstiţioasă. Foarte bine că nu crezi! Sunt unii care sunt pesimişti şi pe deasupra şi superstiţioşi.13 este o cifră normală, care urmeaza după 12 şi cu asta basta.Alţii spun că 13 e cifră ghinionistă iar alţii norocoasă(Taylor Swift are tatuată pe mână nr.13, cifra sa norocoasă).13 poate să însemne ce vrei tu.

2 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Nu,nu sunt superstitioasa, nicio parere sunt niste zile obisnuite.Astea sunt din batrani si la mine nu am vazut vreun ghinion.La multi ani!

| luniii a răspuns:

Tata e nascut in vineri 13 si inca traieste laughing