| ---droid-kid--- a întrebat:

Suteti pregatiti pentru scoala?
eu nici macar nu mi-am scris cryingam plecat din tara si mi-am uitat cartilelaughing
voi?

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu am avut temetongue smug
Mie imi e dor de scoala, de colegi...insa cand ma gandesc ca dau si de profi...bleah...nu mai vreau sa inceapalaughing))
Pana acum mi-am cumparat o pereche de adidasi, vreo 2 hanorace, mi-am schimbat look`ul[cand o sa ma vada colegii o sa ramana, mascalaughing], mi-am mai cumparat si vreo 5 tricouri...mai am sa imi cumpar geanta, rechizite, blugi si niste colanti...si sunt gata de scoalabig grin happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt pregatita happy Trec a 9 love struck

| SweetCandy a răspuns:

Hmm...mai trebuie sa mai invat pe la engleza, insa de citit am citit...deci vreau sa inceapa scoalahappy

| inna a răspuns:

Teme? Niciodata nu am facut teme in vacantahee hee

| Gabry a răspuns:

Am facut 6 exercitii, din 500big grin

| alexdop21 a răspuns:

laughing Eu nu mi-am scris niciodata temele, nici alea pentru vacanta nici alea pentru a doua zii! Asa ca nu sunt pregatit pentru scoala ca o incep in octombrie (fara restante \m/) si teme nu am

| alexdop21 a răspuns:

Mama ca imi doresc sa mai fiu si eu in liceu, off ce frumos a fost, traiti-va viata de liceeni si sa vedeti ce bine o sa fie!

| emima a răspuns:

Eu nici n-am simtyt vacanta asta mai imi trebuie inca vreo 2 luni de zile ca sa o simt dar de citit am citit doar 2 carty

| ing. a răspuns:

Buna.Nu vreau sa inceapa scoala.Mai vreau vacanta, libertate.Mai am si cate ceva de scris, si nu am cumparat absolut nimic pentru scoala.Nici ghiozdan, nici rechizite nimicoh go on.
Hai ca mai e ceva pana incepe, da ` nu mult din pacate.
.Vacanta placuta in continuare!

| Annitu a răspuns:

Nu...trebuia sa citesc vreo 20 de carti...si nu am citit decat una care nu era pentru. scoala.hee hee
... Iar teme, N-am!happyhappyhappyhappyhappy

| Casiana a răspuns:

Nu mai sunt la scoala, dar atunci cand eram la scoala ma stresam si pe vecanta la fel ca in timpul anului scolar, asa ca va sftuiesc sa nu va stresati inainte sa inceapa anul scolar... O sa aveti un an intreg pentru teme si stres, asa ca macar de vacanta bucurativa, mai est eputin, cate puteti face in acest timp:muuuuuuuulte! capul sus, mai este ceva timp!

| ejaxz a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa..trec a nouaaaaa:X

Răspuns utilizator avertizat
| YLLL a răspuns:

Trec pe a7a... sincer astept sa inceapa scoala. ma cam plictisesc in vacantalaughing. Iar temele. vai de ele. la mate am facut ceva ca face rau dirigu[care e si profesor] si la romana am un caiet gros da de am facut vreo 10 pag. ii binelaughing). La ce folos? daca profa de romana pleaca?

| knnight a răspuns:

Teme laughing, sincer eu nici nu stiu unde am intrat contabilitate sau turism thinking, dupa ce aflu ma gandesc si la teme laughing

| eewan a răspuns:

Mu stiu daca sunt. o sa vad mainehappy ca maine inceplaughing la mine e cum e la voi la teatrulaughing

| ---droid-kid--- explică:

Eu plec acasaa pe 1 septembrielaughing
in cateva zile trebuie sa termin 100 de probleme la mate cu cerccrying*** ce mi'e sila.pfffff ma ia diriga cu un 4 cat mine de mare daca nu imi scriu...imi spune odata "ma astept la mai mult de la tine"laughing

| miha_3376 a răspuns:

Da, dar cu emotii...pentru ca trec a9a...deci...daaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata n-am fost pregatita pentru 15 septembrie. Ultima noapte de vacanta, vesnic nedormita, bocind in perna dupa vara care trece.

Acum nu mai imi pasa.Merg in ultimul an, asa ca daca am rezistat pana acum, ultima data e floare la ureche laughing ma duc cu placere chiar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu trec in clasa a 9-a si nu stiu ce rechizite imi trebuie. Vrea cineva sa ma ajute? Va rog! pentru liceu.

| annix a răspuns:

Cred ca sunt sg care nu a avut teme pentru vacanta rolling on the floor
si daca as fi avut cine le facea thinking
oricum e naspha ca incepe sc crying