| anonim_4396 a întrebat:

Te-ai batut vreoadata pe strada? Cum a fost?

8 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Când aveam 6 ani, și eram în grupa mare! Doamneee.
Veneam de la grădiniță, și mă certam pe drum cu o fată, care astăzi îmi este dragă, și nu știu cum a reușit să mă enerveze în așa hal că eu, cum aveam o gentuță mică mică roză cu o floricică pe ea, i-am tras-o direct în cap. Mai era cu noi un băiat, care începuse să țipe prin spatele nostru. Deci, fata aia a început să plângă și ca să nu intru în încurcătură am început și eu să plâng. rolling on the floor
După a venit maică-sa la școală, eu am mințit că de fapt și ea mi-ar fi dat cu pumnul în burtă, și așa mai departe.
Da, m-am bătut o dată pe stradă! Și da, m-am simțit bine după ce i-am tras cu geanta în cap! Pe moment.

| Drimmero a răspuns (pentru Aberdeen):

Nu te supar niciodata pe tine, cine stie ce metode folosesti impotriva mea pentru a ma imobiliza smug

| Aberdeen a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-am atins scopul, ce să zic. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Aberdeen):

Interesante scopuri ai, le pui in practica din cand in cand sau?

| Aberdeen a răspuns (pentru Drimmero):

Desigur!

| Drimmero a răspuns (pentru Aberdeen):

Ok,Anca. Fii o luptatoare!

| CosminFlo a răspuns:

Nu "m-am batut" dar am fost agresat pe strada... doar suntem in Romania nu?
Concluzia... nu mergeti noaptea prin Bucuresti de unul singur.

| xDragosel007 a răspuns:

Iti zic sincer nu incerca(eu nu am patit-o ) dar poti sa patesti cicatrici sau oase rupte sau traume care te vor marca toata viata! Nu te bate pe strada( mai ales cu oameni super puternici )!