| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te consideri o persoana de succes? Daca da, imi spui si mie secretele succesului tau? Daca nu, ce te opreste sa nu fii un om de succes?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Locul și timpul în care m-am născut, de asemenea talentele mele(nu pot zice că am niște talente atât de deosebite încât să fiu un om de succes). Mă întreb dacă tu ești vreun om de succes că dacă nu ești ar fi trebuit să știi ceea ce te oprește. Succesul nu cunoaște secrete, succesul e dat de diversele tale abilități.

| Cameliapantiru a răspuns:

Consider ca sunt un om realizat professional, cu o cariera frumoasa si plina de satisfactii, care si-a atins o mare parte dintre visuri, si care nu se opreste niciodata din a avea late si alte visuri, pentru viitor.
Secretele succesului meu? Munca indrajita, constanta si bine organizata, studiul si lectura intensive, alegerea carierei dupa abilitati si pasiune, nu dupa criteria extrinseci ca statutul professional, faima, venitul lunar, moda/trendul etc, implicarea si prezenta in fiecare minut petrecut la serviciu, dorinta de a-mi darui toata priceperea, inteligenta si bunatatea in interactiunea cu elevii mei si de a nu precupeti niciun efort cand vine vorba de munca mea.

| Winddd a răspuns:

Întrebarea ta se poate extinde în multe direcții, depinde ce înseamnă succes pentru fiecare în parte. Raportându-mă la mine, nu pot spune că sunt un om de succes, mai am multe de învățat, trăit și înțeles.