| anonim_4396 a întrebat:

Te crezi special?
De ce crezi ca esti special, ai ceva iesit din comun, ceva aparte fata de restul societatii? Pentru ca a fi in afara societatii, nu inseamna totul. Insira motivele, fa-o pe Mama Natura sa fie mandra de tine si arata-i cat de multumit/a esti de ce ti-a oferithee hee

13 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu-s special absolut deloc, dar dacă-mi dai o bere mă pot preface 30 de minute că sunt, pentru tine.

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Iti dau un bax de bere preferata ta, daca te duci pana-n China sa lansezi o racheta nucleara, tinta fiind Romania.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atât valorează România mă, un bax de bere? laughing

Crezi că dacă dispuneam de materialele necesarepentru construirea unei rachete şi ştiam cum dracu se face (da asta se învaţa, nu-i problemă), nu distrugeam nimic până acum?
Atât de greţos de paşnic mă crezi?

Dar poţi să dai bax-ul, acum, dacă tot ai promis.

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Daca nu esti pretentios la bere, atunci scade mai mult valoarea Romaniei.
Acum iti scriu de pe Marele Zid Chinezesc, vii aici si-ti dau baxul de bere. Ca sa arunci o tara in aer, trebuie sa fii departe de ea, daca nu vrei sa devii artificie, desi te vei face petarda de la bere.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

De la bere mă fac petardă foarte greu...
Da şi când mă fac

| Inferno a răspuns:

Sa fim seriosi, cred ca stii si tu sutele de motive pentru care sunt special. Sau ai trait intr-o pestera pana acum si nu ai auzit de mine?

| CryChristiAN a răspuns (pentru Inferno):

Nu am auzit. Cine esti? Un demon?( dupa numele Infernos).

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Mdeah...
"Mama Natura" ma face "special", si ii face "diferit" de speciali si pe restul oamenilor, prin evolutie.Mama Natura mi-a dat ratiune, si atat.Restul depinde de mine sa arat cat de "mandru"(SCARBIT) sunt sa traiesc in societatea din care fac parte.

| fadnox a răspuns:

Față de restul societății...pff
sunt mulțumită oarecum de mine așa cum sunt, nu mă consider extraordinară ca să o fac pe Mama natură prea mândră și nici pe alții...
mă rog...ego sum qui sum

| CryChristiAN a răspuns:

Fiecare om este special. Si auzi? Ce intelegi tu prin ''iesit din comun''? Adica te referi ca unul e mai ciudat, altul mai iubitor de anturaj, altul ca are 45 cromozomi sau ce vrei sa primesti ca raspuns.

Noi toti oamenii suntem unici in felul nostru de a fi.

| 220V a răspuns:

Nemultumitii au loc aici? laughing

| anonim_4396 explică (pentru 220V):

Desigur, o sa vada Mama Natura si ii va "repara" intre timp.

| PotatoMustDie a răspuns:

Sunt diferit fata de ceilalti prin mentalitatea mea.