| anonim_4396 a întrebat:

Te doare daca iti pui piercing mai jos de buza?big grinbig grin si km cat costa?big grin

4 răspunsuri:
| hominid dreak a răspuns:

Cat te costa km de piercing? Intreaba-i pe aia de la asfaltari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poti sa ti. l faci singurabatting eyelashes (daca stii cum)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am dat 55 lei acum 4 ani...nu e dureros...delochappyacum m-am cam plictisit de el si am renuntat happy sunt doar niste toane, o sa te saturi si u ca doar nu ai sa ramai cu el toata viata! si app s-au cam demodat! mai bine ti ai pune in buric

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Nu stiu daca doare.Eu ma duc prin vara sa-mi pun piercing in nas sau in buza.Sincer,nu simt nimic.Am auzit de la colege ca te pisca umpic.Eu am sa inchid ochii direct cand ma asez pe scaun :]]