| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te gandesti si la altii de obicei, sau esti cu mintea mereu numai la tine insuti?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Din păcate mai mult mă gândesc la alții.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ma gandesc atat la mine cat si la altii.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Depinde la ce te referi prin altii.
De obicei ma gandesc doar la mine si la cei apropiati.
De ce sa-mi pese de niste persoane carora probabil ca nu le pasa de mine?

Pentru mine eu sunt pe primul loc, dupa parintii, dupa prietenii apropiati si cam atat.

Stiu ca este un mod oarecum gresit de a gandi dar am avut o perioada in care ma gandeam mult la altii si eram luat de fraier.
Asa ca am ajuns asa...
Succes!

| Deaad a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu este un mod gresit de a gandi.E normal.

| R0R0 a răspuns:

Ma gandesc si la altii.
Nu vreau ca actiunile mele sa ii raneasca.

| PedoBarbie a răspuns:

Mă gândesc în mod egal atât la mine cât și la ceilalți.

| Deaad a răspuns:

Cel mai mult sunt cu mintea la mine insumi pentru ca este normal si logic sa ma intereseze cel mai mult persoana mea, sa fac in asa fel incat sa imi fie mie bine, sa ma simt eu cum trebuie si cum vreau.

Tin la oamenii care merita, nu la panarame.Iar oamenii care merita ii apreciez foarte mult.

| RAY a răspuns (pentru Deaad):

Un om sincer, felicitarii

| Morrígu a răspuns:

Nu intenționez să rănesc oamenii doar ca să îmi fie bine, însă atunci când iau o decizie mă gândesc întâi la binele meu și apoi la binele celorlalți. Sunt egoist, dar cine nu e?

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Eu de obicei mă gîndesc cum m-ar afecta pe mine acțiunea respectivă și apoi și la cei din jur, știu ca suna ecoist, dar dacă nu mă gîndesc eu la mine, atunci cine?