| anonim_4396 a întrebat:

Te interesezi des sa afli ce mai face fostul/fosta? De ce si cum?

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu ma mai intereseaza ce au facut fostii meu iubiti! am un nou iubit si nu-mi mai pasa de trecut! Nu-mi amintesc partile noasoale!

| nobody_9468 a răspuns:

Nu, de ce as face'o? Pana la urma trecutul e trecutwinking.
Chiar aseara m-am despartit de el si ma bucur ca nu ma doare, adica eu ziceam ca tin la el, dar vorbea doar prostia din minehee hee. Probabil voi afla care mai e viata lui de la prietenii lui, cu care sunt sigura ca voi ramane prietena foarte bunawinking.

Bafta.

| Annitu a răspuns:

Dabig grino dată pe săptamânăbig grin
pai. mă uit pe hi5`ul lui... dar nu stiu de cethinking n`am niici cea mai mică idee.:-s

| Irina a răspuns:

Nu, a fost un episod din viata mea care a trecut.

| irina20 a răspuns:

Din cand in cand...
Sa vad cat de rau ii merge fara minebig grin

| xen a răspuns:

Nu. Daca nu mai este cu mine, este ca si cum nu ar fi fost.

| pithicot a răspuns:

Nu, chiar nu m`ar mai interesa odata ce numai suntem impreuna.