| IlegalSmile a întrebat:

Te mandresti ca esti roman?
De ce? happy

3 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Nu chiar...(dar asta nu inseamna ca daca aud de romani, sar de pe balcon)
"De ce?"
Pai suntem/am fost facuti de rusine peste tot!
Unde spui Eu sunt Roman/I'm Romanian, toti spun bine si incep sa te evite, nu ca dau vina doar pe romani mai sunt si Romii, care din pacate ne-au dat acest "rank", ei bine nu toti Romii sunt la fel, cunosc multi de aceasta rasa si majoritatea sunt de treaba.

NU VREAU SA JICNESC PE NIMENI, DACA TE-AI SIMTIT IMI VEI OFERII STUPID/NEFOLOSITOR, desii daca esti un om cu cap, ti-ai da seama ca nu mint.

La Multi Ani Romania!

| Mao a răspuns:

Pentru că aşa m-am născut.
Şi să mă plâng tot timpul din cauza asta nu mă ajută.
Aş pierde timp degeaba gândindu-mă cum ar fi fost dacă aş fi de altă etnie.

| User a răspuns:

Datorita nivelului de trai foarte ridicat, justitiei drepte, guvernantilor corecti, salariilor exorbitante de... 20 de euro pe luna. Cum sa nu fiu mandru?