| alinusaa a întrebat:

Te poti indragosti de un barbat daca el te conduce mereu acasa? .....ai putea sa treci dincolo de colegialitate, sa te atasezi de el tocmai prin faptul c acest lucru a devenit o obisnuita?

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Clar nu! Daca nu te conduce pana in pat sansele sunt nule. Mai-nainte de toate, trebuie' sa intre dragostea in tine, pentru ca mai apoi s-o resimti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un film cu Richard Gere, pe prost de profesor intr-un satuc, de mergea cu trenul la capus in fiecare zi. Si avea un caine de il ducea la gara, si il astepta acolo... si cand n-a mai venit, ca a facut atac de cord si a dat coltul, cainele a stat pe treptele haltei pana a murit... e misto, sa-ti iei o batista uscata si sa te uiti la el.
Deci, pana la urma, si de un caine poti sa prinzi drag daca chiar isi manifesta atasamentul fata de tine in mod vizibil. Desi Richard Gere nu s-a insurat cu cainele ala, tu cu baiatul ala poti sa incerci. Vezi sa ii iei o lesa si o botnita, sa nu muste trecatorii rolling on the floor

| carmenatyla5689 a răspuns:

Oare o fii un profesor sau ceva de genu de ce zici tu acolo? daca tu simti ca te-ai atasat de el de ce nu iei inima in dinti si il inviti la o cina?happy bafta