| RAY a întrebat:

Te-ai simțit vreodată somnoros toată ziua desi ai dormit 8 ore?

6 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Da m-am simtit ca si cum n-am dormit 8 ore parca am dormit mai putine cred ca trebuie studiata treaba asta
Eu cred ca din suparari si tristeti mi-au crescut sfarcurile foarte mari si de atunci nu mai inseamna nimic viata asta pentru mine, barbat fiind, ca la femei ce conteaza daca e mici sau mari sfarcurile la fel si sanii hai sa fim seriosi mici mari au acelasi rol

| Delyae a răspuns:

4 cât dorm în mod normal. laughing

| Whitte a răspuns:

Da. Depinde de vreme, de cata oboseala am adunat in ziua anterioara, etc. Uneori mi se pare ca mi-e somn fara motiv. Dar totusi orgnismul are unul.
Acum ca ploua mereu, as dormi continuu.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, de multe ori, dar si invers, m-am simțit fresh după doar 3, 4 ore de somn.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu dorm 2 ore și lucrez schimbul 3. Simt nevoia să mai dorm când plec la muncă. Dimineața ajung acasă obosită. Și da, mi s-a întâmplat să mă simt obosită după 8 ore de somn, dar cauza mea este anemia.