| RAY a întrebat:

Tea prins vreodata o vijelie, furtuna mare cand erai pe strada? Cum ai reactionat? ai fost ranit?

http://stirileprotv.ro/......nic-i.html

23 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Eram o data cu bicicleta cu un vecin,, daduse o furtuna de vara.
.e jale cu aia, ne-a facut praf pana acasa, facusem juma' de ora pe un drum noroios))))) eram praf facuti. Storceam hainele in casa si parul.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Bine ca nu ai patit ceva si la noi a fost jale

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ne intalnisem pe drum cu niste maidanezi,, eu in mintea mea idioata de atunci am zis sa pun o frana cu roata din spate intr-o baltoaca si sa las urma sa-i sperii...proasta idee, i-am speriat dar ne-au alergat o gramada, si sa dai la pedale in papuci si pe ploaia aia, nu e deloc usor.
Daca alunecam si cadeam langa ei, praf ma faceau

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai copilarit la sat sau la oras?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

La oras, dar mai mergeam si pe la tara prin vacante, imi placea atmosfera aia curata

| RAY explică (pentru Drimmero):

Fratioare vad ca am vizitatori pe un site dar din pacate sunt gay =ba ce ghionion am
ce hobyy are Star Wars; League of Legends unde Sexualität im allgemeinm unde mit "Schwerpunkt" rund ums Thema Schwul - gay

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bwhahahahahaha

| Dismally a răspuns:

Da, s-a intamplat cu ceva ani in urma. M-am adapostit in padure, era singurul loc cat de cat sigur din acea zona. Nu am fost ranit din fericire.

| GoldenZenith a răspuns:

Da. Pe plaja. Până am ajuns la mașină, m-a făcut o mini murătură.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

M-a prins, era sa fiu luata pe sus, am scapat.

| ShaOfHatred a răspuns:

Deci veneam de la scoala si s-o pornit o furtuna de-aia grava,cu vant, ploaie etc. Si fain frumos,mi-am bagat mainile in buzunar, am inspirat aerul ala "ud" si am inceput efectiv sa ma plimb catre casa. M-o vazut profa de fizica, care statea cu umbrela deschisa si se grabea: "Nu te grabesti catre casa". La care eu "Neee, e prea frumoasa vremea."
Si am ajuns acaa uda leoarca, dar n-aveam nici un bai.

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

Doar esti din ardeal ce sa ai

| ShaOfHatred a răspuns (pentru RAY):

Exactly laughing

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

Banatul i fruntea iar ardealul e mintea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Era asa de puternic vantul din spate ca nu trebuia sa merg eu. Doar ridicam piciorul si se ducea inainte de la vant. Nu trebuia sa depun efort. Haios

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Slăbănog, nu de alta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Aveam 13 ani. Iti dai seama ca n u aratam ca unu care face culturism de 10 ani. DOH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O furtuna nu, nici o vijelie, ci un vijelie-Vali Vijelie.big grin
Auzisem ritm de manele in cartier.M-am indreptat catre "resedinta" tinerilor insuratei si la intrarea in cort era el, visul meu.I-am declarat iubirea, iar el mi-a cuprins cu bratele-i vanjoase mijlocelul-mi subtirel.Am simtit ca ma topesc, desi-s din carne si oase, nu din ceara.happy

| FoxyM a răspuns:

Da Ray m-a prins si m-a lovit o punga cu ceva lucruri de plastic in ea.Am mers in continuate fascinată de vântul ce imi baga parul in guralaughing

| RAY explică (pentru FoxyM):

Tu ai si un par frumos

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

De unde sti?happy

| RAY explică (pentru FoxyM):

Te-am vazut mandruto

| DorelExpertu a răspuns:

Ma prinde destul de frecvent, ce sa faci, asa-i daca ai in playlist Tzanca Uraganul si Vali Vijelie.
De reactionat, cum reactioneaza orice om ce apreciaza manelele, geamurile jos, muzica tare si dansezi la semafoare.

Mai rau e cand esti atacat de zombee
https://www.youtube.com/watch?v=mboaLgFAZH4