| anonim_4396 a întrebat:

Telefoanele LG sunt bune? Vreau sa-mi iau un LG, dar am auzit ca telefoanele astea au probleme cu bateria.

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Nu sunt bune. O colegă de-a mea a avut LG cu touchscreen şi i s-a stricat partea aia unde avea butonul de spaţiu pe touch... deci nu prea cred.

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Depinde...Stiu sigur ca cele cu touchscreen au mari probleme cu touchscreen-ul.Se duce foarte repede!
Iar in legatura cu bateria... se duce foarte repede la sonny ericson-uri.

Sper ca te-am ajutat.Fi cumpanitabig grin

Succes!

| CannbalCorpse a răspuns:

Mie mi se par bune. Si partea cu bateria daca te jocitoata ziua pe el stai pe facebook, youtube si alte site-uri de socializare cred si eu ca se descarca. Si o prietena de-a mea are si ii functioneaza foarte bine!

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Sunt bune, dar mai bune sunt cele Samsung

| Theoryofabook a răspuns:

Eu am LG T500 si e foarte bun adica sunt multumita de el si chiar tine bateria si il poti da si pe modul economic ca sa iti tina mai mult,
eu de exemplu ascult muzica la el in fiecare zi si tine 2-3 bateriawinking