| Jadis a întrebat:

The grudge sau The ring? Eu ma voi uita la the grudge. Dar care credeti cai mai bun?winking Astept pareri. Eu una prefer the grudge

4 răspunsuri:
| FuckOnCocaine a răspuns:

The grudge is the best... uita`te la toate seriile :*
fundita?

| Dobitoc a răspuns:

The King.

| Ruxy_1106 a răspuns:

Le-am vazut pe amandoua. Era un top pe un site de filme, cica "Cele mai horror filme japoneze facute vreodata", pe locul 1 era The Ring iar pe 2 era The Grudge. Eu una la The Ring m-am plictisit de moarte, asta poate fiindca l-am vazut in italiana rolling on the floor
Daca ar fi sa aleg, as alege The Grudge. Oricare.

| anna_8174 a răspuns:

The ring e groaznic, chair plictisitor si aproape deloc de groaza...sau cel putin in comparatie cu comentariile tuturor celor care spuneau ca e cel mai de groaza film de groazalaughingrolling on the floor. Nu mi-a placut deloc, povestea foarte stearsa, logica lipseste cu desavarsire, iar finalul pateticoh go on.