| RAY a întrebat:

Ti-ai inselat vreodata iubitul/iubita?
sincer

17 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Niciodata niciodata

| RAY explică (pentru Doub):

Nu iesi afara din casa niciodata?

| Doub a răspuns (pentru RAY):

E nu
dar am standarde inalte
si respect persoana de langa mine
si mai ales pe mine

| RAY explică (pentru Doub):

Iesi afara din casa ca ma enervezi

| Doub a răspuns (pentru RAY):

E cam cald acum

| RAY explică (pentru Doub):

Haaaaaaa atunci stai in casa, ies eu pentru tine afara din casa, ma uit la luna poate te vad in ia

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Asta a sunat atat de ciudat
imi imaginez fata mea pe luna
wuuut

| RAY explică (pentru Doub):

Am confundat raspunsurile, eu ma refer la big bang, stele, scuze, ma bucur ca spui asta, esti o fata sincera

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Asa e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te astepti sa fie cineva sincer aici?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da cum sa nu doar suntem pe TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"unde prostia e in floare, pe langa falsitate si minciuna". Trebuia sa continui.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Hai ma nu fi rau, ipocrizia defineste specia umana

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mda, spune tu unu care nu e asa.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Un strop de ipocrizie e in fiecare dintre noi man

| Alangi99 a răspuns:

Buna,

Nu am facut asta vreodata si nici nu o voi face. Nu pot rani pe nimeni,chiar daca acea persoana si a batut joc de mine,dar sa ranesc pe cineva la care tin atat de mult. Nu as putea sa mi bat joc de sentimentele cuiva sad Si chiar daca m ar insela si tot n as face la fel. As vorbi,iar daca acea persoana este mai fericita cu altcineva, voi accepta, desi nu mi va fi usor sad Cand vad cati baieti/fete isi bat joc de sentimentele altora, mi se rupe inima pentru cei raniti sad As vrea nespus sa i ajut, dar nu pot mereu sad

| DrLove18 a răspuns:

Daca sa faci baie impreuna cu altcineva in timp ce podeaua este plina de testoase, atunci da - consider ca am inselat.