| usernamealy a întrebat:

Ti s-a intamplat sa te indragostesti de un baiat doar pentru ca lui ii placea de tine?

3 răspunsuri:
| ExpertInLove a răspuns:

Nu. Nu am incercat sa cunosc persoanele care erau indrogostite de mine eram prea ocumata sa cuceresc persoanele de care eram eu indrogostita.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cred ca da, dar oricum asta s a intamplat cand eram eu mai mica, cred ca prin clasa a 8 a.
El,tin minte ca se tine dupa mine,si mai mult decat atat era foarte atent, desi nu era cu mult mai mare decat mine, cred ca 1 an,sau ceva de genul.
Si sa stii ca dupa o perioada,am inceput sa mi fluture ceva prin stomac si m am indragostit,el mi a fost si primul prieten.
Parintii lui aveau un magazin langa scoala unde invatam eu si ne vedeam destul de des,dar relatia nu a durat mult pentru ca eu am plecat la un liceu in alt oras.
Acum stiu ca tipul lucreaza in domeniul calculatoarelor,la Bucuresti.
Vis a vis de aceasta intrebarea a ta, sa stii ca,, foamea mai vine si mancand,, asa ca si iubirea vine cu timpul.
Succes si sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am indragostit de o fata doar pentru ca s-a uitat la mine asa ca banuiesc ca orice e posibil.