| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ti s-a mai intamplat vreodata sa crezi ceva despre tine si altii sa te dezamageasca spunandu-ti ca esti chiar opusul? De exemplu sa crezi ca esti inteligent si altii sa te faca prost, sau sa crezi ca esti o persoana frumoasa si altii sa te dezamageasca si sa iti spuna ca esti o persoana urata? Parerile tale despre tine se aseamana cu parerile altora despre tine? Parerea societatii despre tine e oglinda a ceea ce esti tu cu adevarat?

3 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Pe lumea asta traiesc mai mult persoane rele si numai de acestea am parte don't tell anyone

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu, dar mi s-a intamplat ca unii sa imi spuna ca am anumite defecte pe care eu nu le consider defecte. Multi oameni spun ca nu vor sa nu mai fie orgoliosi, dar mie imi place sa fiu orgolioasa.

| duka110 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de foarte multe ori. Dar daca o persoana te vede intr-un anumit fel nu inseamna ca esti neaaprat asa. Problema este cand majoritatea vad asta si iti atrag atentia. Pana atunci nu-ti fa probleme. Succes