| mentosanul a întrebat:

Tiktok - noua inselatorie pe LIVE, cu revolutul la strans bani de la fraieri, ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

TikTok este o escrocherie.

| MihaiMB a răspuns:

Dacă ceilalţi vor să facă acte de "caritate", de ce să ne împotrivim?

| johnnny123 a răspuns:

Ce părere putem să avem? Întotdeauna în lumea asta vor exista șmecheri care iau bani de la fraieri. Internetul a făcut doar procesul mult mai simplu.

| gabicoo a răspuns:

Fraier este ăla care dă.

| mentosanul explică:

Toti care fac aceste jocuri sunt fosti infractori, puscariasi. Practic, s-au mutat de pe strazi cu furtul si alba-neagra pe tiktok.
Asta nu ar fi atat de important, pana la urma daca esti destul de matur nu te pot decat amuza insa sunt si copii sau oameni mai naivi pe care trebuie sa ii protejam. Eu ma intreb ce naiba fac anaf-ul, politia etc...

| doctorandus a răspuns:

Meh, Temu e un sistem de "magazine intr-un magazin", la fel ca Amazon si bol.com. Pe toate astea se baga mereu si escroci. Ei lupta contra escrocilor, dar sunt prea multi, iar a reduce escrocii la zero ar aduce pagube magazinelor cinstite.

Asa ca: fii cu ochii-n patru la ce cumperi, sunt si lucruri foarte bune si escrocherii.