| arbl07 a întrebat:

Tipul asta ma place cu adevarat sau e mai mult fals?

La inceput parea ca ma sustine la serviciu si chiar am crezut ca ma simpatizeaza fiindca se tinea mereu de capul meu dar pentru ca sefa nu ma inghite deloc si face glume proaste la adresa mea, acum a devenit mai distant si refuza sa-mi aprecieze si munca si nici nu ma mai respecta ca si colega.In sensul ca ma minte fara rusine si se poarta si arogant cu mine.A reusit sefa sa-l manipuleze asa de mult sau a fost fals de la bun inceput cu mine pana cand i-am spus ca la anul s-ar putea sa plec de aici.

2 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Poate s-a simtit tradat cand ai spus ca pleci, cine stie ce fantezii avea in cap omul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil si-a schimbat parerea despre tine, ai facut tu ceva care l-a suparat. Poate el crede ca pleci din cauza lui, ca se tine el de capul tau, fi si tu mai explicita.