| anonim_4396 a întrebat:

Știu că s-au tot pus întrebări de genul pe aici, dar care e mâncarea voastră preferată, desertul, băutura? happy

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De-ai fi ajutat planeta cu ceva dupa ce ti-am raspunde...
Orice are carne de pui; orice prajitura cu ciocolata; apa, n-am nevoie de zahar diluat din sucuri si nici de ceaiuri tampite.

| Nume6 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Plin de d-ăia cu coarne care împung alťi utilizatori pe aici, așa e că sunteţi frustraţi de viaţa voastră și împungeţi pe aici?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Nume6):

Man, scopul TPU este sa intrebi ceva UTIL, prin care sa te ajuti pe tine si pe altii in viitor, nu sa ma intrebi ce mi-a c***t pisica acum o saptamana... straight face

| gemeni6226 a răspuns:

Tot ce-mi este interzis sa maninc:cartofi pai cu cascaval razuit deasupra si mici, si multe multe prajituri, ciocolata, gogosi, clatite.