| Hanneloreeeee a întrebat:

Toate lumea imi spune ca sunt foarte frumoasa, dar eu nu cred pentru ca am cosuri. Daca am cosuri ma face mai urata? Pentru băieți contează ca unele fete sunt frumoase dar au cosuri? Se mai uita la ele?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca are pe sani, fund, vagin nu e de bine in rest e ok

| Drimmero a răspuns:

Nu m-ar deranja daca nu sunt cosuri prea vizibile, dar e mult mai placut sa vezi un chip curat, aranjat.

| Endoryus a răspuns:

Nu ai cum sa fii frumos/frumoasa daca ai cosuri. Asa ca aia te mint.

| SG1995 a răspuns:

Da, se mai uită. Frumusețea nu-i chip nu e ștribită de acnee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chair toatã lumea? Cei din familie?
Conteaza de fiecare cum vede frumusetea, distribuitã de forma fetei sau de perfectiunile\ imperfectiunile pielii.

| lorelei94 a răspuns:

Eu cred ca esti urata dar te lauzi pe-aici ca esti "foarte frumoasa" pentru a-ti compensa unele lipsuri (cum ar fi ca nu te pupa altii in kur si te pupi tu singura).

| GrecuMariaaa a răspuns:

Cumpara ti masti de argila, o sa ti se usuce cosurile fie ca au sau nu puroi din ala galben deschis sau nu laughing)
Dormi mai mult.
Poti sa te machiezi, sa te dai cu corector, si rimel si o sa fii cea mai frumoasa!