| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am urmarit x factor, si am vazut ca a plecat Iulia. As vrea sa-mi explicati si mie cu ce.l incurca pe cheloo chestia asta? De ce e mai rau pentru el ca a plecat un membru din grupa lui?

1 răspuns:
| 1990727 a răspuns:

Buna. Pentru Cheloo e mai rau pentru ca are in grupa un concurent in minus.De aceea scad sansele de a castiga grupa lui( de altfel si a Deliei).Cu cat grupa respectiva are mai multi concurenti cu atat are mai multe sanse sa castige cineva din grupa (de exemplu daca din echipa lui Cheloo castiga premiul cel mare, Cheloo o sa se simpta, chiar o sa fie superior fata de ceilalti jurati);(asa se intampla si la vocea Romaniei). Pana la urma, e o concurenta si intre jurati.Gamdeste-te, fiecare vrea sa castige un membru din grupa lui.