| Emena a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat windows`ul.si cand intru pe hi5.nu merge sa imi accept comentariile.sa sterg mesajele.etc.stie cineva ce pot sa fac?thinking

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Il mai reistalezi odatalove struck.incewarca alt windowswinking

5 răspunsuri:
| Emena explică:

Pai l`am mai avut odata tot pe asta.si mergea.si acum nu merge.:-l

| Emena explică:

Eeei.sa`mi sterg hi5`u?oh go on.si sa`mi fac altul? te rog

| Puiutz a răspuns:

Stai linistita.
Calculatorul nu are nici o treabatongue
Hi5 e prostwinking
Nici la mine nu mergelaughing
Cu versiunea asta betaoh go on...nimic nu mai mergestraight face
Ba merge, ba nu.
N`ai ce faceworried.

| botafogo a răspuns:

Cand iti reinstalezi windowsu-l toate conturile tale se sterg fa-ti inca unul

| Titi_7923 a răspuns:

Salut...si eu am avut aceeasi problema ca si tine, e din cauza windows-ului daca e XP nu iti merge. eu am trecut de la XP la Vista si am reusit in cele din urma sa le aprob