| BUBULINA a întrebat:

Tocmai mi-sa refuzat un banc/gluma

asta :
Profesoara: - Cine se crede prost sa se ridice in picioare...la care un elev s-a ridicat Profesoara: -Mai, tu chiar esti prost? Elevul: -Nu, dar mi-a fost mila sa va las doar pe d-voastra in picioare

Motivul:Nu este o intrebarehappy

Este un banc /gluma care este si la categoria corespunzatoare

Nu imi este greu sa modific si sa scriu intrebarea de genul asta

Va place bancul?

Va rog vreau si eu niste exemple ce trebuie sa postezi la acea categoriehappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a mai discutat despre asta, uite :)

http://www.TPU.ro/......-siteului/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super banc rolling on the floor