| MistarGoGu a întrebat:

Top 5 " calitati " ce trebuie sa definească un BOMBARDIER adevarat? De generație noua!
Nascut dupa 2000!

10 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Tupeu, opulenta, lipsa de respect, egoism direct proportional cu nesimtirea.

| mODIN a răspuns:

1. Sa mearga la sala de 4 ori pe luna si sa faca doar piept si bicepsi.

2. Sa aiba husa cu BMW, rucsac cu BMW, poza de cover pe Facebook cu BMW, odorizant marca BMW in masina, dar sa conduca un Opel.

3. Sa aiba contract de colaborare cu un MLM gen Hebralife sau OVB si sa scrie ca e "antreprenor" sau "CEO" pe Tinder.

4. Tatuajul este obligatoriu si trebuie sa fie ori unul din acela tribal, ori caractere chinezesti, ori cruce in spatele urechii.

5. Sa se laude ca merge la anul sa lucreze in Spania si ca isi cumpara teren in Bragadiru cand se intoarce.

| MistarGoGu explică (pentru mODIN):

BOMBARDIER sa lucreze? Ferească Domnul! Mare OFENSA! EI " Combina "!

| Lupică27 a răspuns:

1. Sa fie sefu la smecherie dar nu el, sa il scoata altii din rahat cand intra.
2. Sa aiba valoare si bani multi dar nu facuti de el ci de mami si tati.
3. Frumos, gelat, aranjat, la pasarica epilat dar in cap gol.
4. Sa moara femeile dupa el. Feministele cu zero calitati feminine.
5. Masina jbengoasa. O cazatura la mana a treia adusa de pe jermania cu kilometrajul dat peste cap.

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

Cu SH-uri da pa Jermania umbla aia cu " Facultatea " la TR *( termen redus " 2-3 ani )! Masteranzii si Profesorii au trecut la alea grele! Un Maybach, Bentley sau Rolls!

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

As adauga macar un TR *( termen redus 2-3 ani ) la una din Universitățile de " renume " : Rahova, Jilava, Popa Sapca *( TM ) sau Poarta Alba!
La 5 + ani vorbim de Master, Doctorat si Profesori 10 +

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

N-am vazut bombardieri cu masini din alea, de fapt, la mine in oras n-am vazut pe nimeni cu asa ceva laughing

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

Si-au mutat sediu social la Bucale! De aia NU ii vezi! La Bucale se da ORA exactă!

| LisaJulie a răspuns:

Sa fie Tik-Toker profesionist si sa stie toate melodiile lui Tzanaca