| juniper a întrebat:

Tot timpul cand intru pe TPU si vad la raspunsuri foarte multe voturi de stupid, citesc raspunsul si vad ca e folositor si bun, dar din ce cauza unii dau stupid? Ar trebui sa se stearga votul de "stupid". Ati mai observat si voi la raspunsuri? Chiar acum am verificat, cineva a mai raspuns la intrebarile mele, cele vechi si numai vad la toate raspunsurile "stupid", dar ce aveti fratilor, cei care dati stupid?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna, nici eu nu inteleg cum unii dau asa simplu stupid; de exemplu am dat niste raspunsuri care totusi nu le consider stupide, ba chiar am primit fundita la ele si s-a trezit cineva sa arunce cu stupid, asa aiurea.Ma gandesc ca ar trebui sa se gandeasca mai bine inainte sa dea stupid, fiecare voteaza cum vrea dar totus poate pentru unii sau pentru cel care pune intrebarea e de folos raspunsul, dar normal ca se baga unu si altu care nu are ce face sau care a primit stupid si vrea acum sa imprastie la totilaughing, poate de razbunare sau asa din prostie, nu stiu; oricum nu imi pasa ca imi da cineva stupid din moment ce stiu ca raspunsul meu i-a fost de folos cuiva si stiu ca raspunsul nu e chiar asa, chiar e aiurea cand vezi ca ai folositor, inteligent, ai fundita dar ai la acel raspuns si stupid; cred ca ar trebui sa se inceteze cu astea desi pe mine nu ma prea intereseaza ca oricine daca vrea poate da stupid, dar eu nu prea fac chestii de genul acesta; in fine, fiecare cu gandirea lui.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Prietenii" stiu de ce!

| juniper explică:

Sa vedeti ca maine sau peste cateva zile iar va aparea "stupid", ar trebui sa se stearga "stupidul" asta, devine chiar enervant.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Stiu, si mie imi place sa verific. E de-a dreptul enervant. Pai daca se mai continua asa, atunci mai bine nu mai raspunde nimeni sa vedem daca e toata lumea fericita. Unele raspunsuri sunt chiar stupide, dar e enervant ca oamenii, care sa spunem, au o alta parere, primesc stupid...nu au de ce, fiecare are dreptul la propria opinie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invidia e mare. Asta e viata ce sa facemthinking

Sigur îmi iau și eu un stupid acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma "iubeste" cineva si asa-si manifesta dragostea asta extraordinara. Se tine dupa mine si ma voteaza cu stupid, ca sa se asigure ca mi-a atras atentia happy

| gcaret a răspuns:

Nu! pentru ca da ca uneori uni spun daca nu poti trece un nivel dintr-un joc ei spun
mai incearca (de vreo 100 de ori)
deci se clarifica la "stupid"