| ISQ a întrebat:

Toti baietii sunt prosti?

10 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Mai există persoane de gen masculin, mai puţin inteligenţi. Dar nu înseamnă că toţi sunt la fel.

| elena a răspuns:

Ei si tu acum! Toti baietii sunt baieti, viitori barbati, poate atunci sa-ti pui aceasta intrebare, dar la nivelul respectiv.

| BRG a răspuns:

Cine(cum ar zice mîrlanul, bossul de la fcm)

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Să fim şi noi serioşi. Există mulţi băieţi super deştepţi. Adică, dacă oamenii spun ceva nu este numaidecât ca şi ei.
Baftă!

| IMC90 a răspuns:

Nu happy Unii mai sunt si inculti...

BTW: rolul intrebarii tale era sa enerveze baietii? eu unu m-am distrat copios.

| Savy a răspuns:

Nu, doar unele fete.

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Nu chiar toti!

| xKaяikatuяix a răspuns:

`Vaii dragaa, nici nu stiu de unde sa incepp oh go on. Unii baieti sunt chiar pierduti in spatiuu laughing habar n-au sa iubeasca sau sa aprecieze ce-i depret in viataa oh go on, iar cei cu picioarele pe pamant sunt chiar dulcii love struck, sincerii si stiu sa apreciezee putinul pe care il auu happy.
Sperr ca te-am ajutatt :*.

Răspuns utilizator avertizat
| mimiwewem a răspuns:

Nu,nu toți băieții sunt proști. Alții sunt și prea sensibili.