| ELYTURKBB a întrebat:

Toți romanii sunt virgini. Româncele sunt îndrăgostite de straini. Corect?

Răspuns Câştigător
| Maraa345 a răspuns:

Corect

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,toate sunt straine de tine

| Hammurabi a răspuns:

Cum vrei tu.
Eu sunt grec.
laughing

| mentholinks a răspuns:

Eu mi-s ceangău dar nu e niciuna indragostita de mine.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu, din ce citsc pe aici, baietii se considera "virgini" pentru ca n-au facut sex ca fiind intr-o relatie, dar l-au facut cu "usoare". Problema este si la educatie. Strainii aia, sta ei in relatie cu ele.

| ELYTURKBB explică (pentru oglindasultanului):

Pai eu n-am făcut cu nimeni. Sunt un ratat asa-i? Da sunt urât nu pot și penisul mic.

| scp3008 a răspuns:

Romancele sunt indragostite de portofelul strainilor. Ai bani?: -Love story, n-ai bani?- i'm sorry