| User23434 a întrebat:

Toți spun sa te bucuri de școală deoarece e cea mai frumoasa perioada. Este pe aici cineva care dacă ar avea ocazia sa fie iar școlar, ar accepta? Sau sunteți care ați urat, urați și veți uri școala?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Perioadele alea nu se uita niciodata, eu unul as mai repeta liceul o data, dar cu mintea de acum. Fara griji si fara bani,, perioade world class si gold/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi-a placut deloc.,
singura cale prin care as repetao daca as avea mintea de acum., si asa sa zicem de la inceputul liceului, generalei etc. Dar nici asa nu as vrea prea tare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acum aș repeta doar l o școală pe principii moderne, unde nu se dau note.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Dacă ai niste colegi/profesori tembeli care se iau de tine și te cearta nu prea mai vrei la școală...

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,nu am urat scoala, chiar au fost ani foarte frumosi, dar nu as mai incepe totul de la capat.In schimb copil pana la 6 ani alintata de parinti as mai dori sa fiu e prea greu singura si fara nici un ajutor.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Aș repeta toată viața, cu gândirea de acum.

| Dorotheea21 a răspuns:

Ce glume aveti, 'cu mintea de acum'. happy
Unde ar mai fi emotiile si fiorii de atunci, daca mintea ar fi de acum?
As vrea sa ma pot intoarce macar in perioada liceului.
Sincai, ʇsǝꓭ ǝɥꓕ happy

| mgtow a răspuns:

Nu mi-a placut la scoala niciodata, cand eram copil in gradinita si clasele 1-3 am dus-o bine. Dupa am nimerit numai idioti si jerpelite eu fiind cel mai educat cu bune maniere printre ei + alti 4 care erau ca mine si au ajuns departe in viata acum.

| CleanHeart a răspuns:

Inca sunt la scoala si o sa mai fiu cativa ani ca na urmeaza facultatea.
Iti zic sincer ca as repeta anii din generala de ei mi-e super dor si copilaria mea scumpa si draga pe care nu o mai recapat eu niciodata, as da orice sa fiu iarasi copila aia ce batea mingea pana seara tarziu si radea in hohote cu prietenii de la bloc, no acum chiar ca m-a luat nostalgia.

| whatevernvm a răspuns:

Fiecare perioada are farmecul ei.
Nu pot sa spun ca la 22 de ani as vrea cu mentalitatea de acum sa fiu iar la școală, probabil ar fi plictisitor, dar pot spune ca îmi lipsesc momentele respective mai ales când ești adult și ești izbit de responsabilități.