| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

TPU ce inseamna acest vis pe care l-am visat în aceata noapte: era un vis apocaliptic,incepand cu mine si cativa prieteni intro casa dintr-o data se cutremură pământul,noi am iesit afara si se vedea luna care începea să aibă culoare rosie se apropia de pământ si la un moment dat luna a luat foc si totul se cutremura mai tare,apoi dinspre luna vin cateva bile de foc. Dupa asta m-am trezit oare ce inseamna, nu ma-m uitat la nici un fil cu apocalipsa.A si ce inseamna cand se repeta un vi pt ca un alt vis mi sa repetat de 7 ori pana acum dar nu sa adeverit

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ești un mare profet. Luna de pe 28 va avea culoare roșiatică și va fi cel ma aproape de Pământ, de asemenea unii zic că vine sfârșitul lumii.

| sublime89 a răspuns:

E doar un vis urat, nu trebuie sa insemne ceva sau sa se implineasca. Si eu am visat azi-noapte ca tot blocul in care locuiesc a fost distrus. Ar trebui oare sa-mi fac bagajele? Visele sunt ca niste filme care se formeaza in creierul nostru in timpul somnului. Sunt inspirate din viata de zi cu zi, dar ele in sine nu reprezinta o realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu înseamnă nimic, sunt doar vise.

| MihaiRaul96 a răspuns:

Stii care-i faza cu visele? Sunt lucruri din inconstient, tu te influentezi singur, probabil ai auzit la Tv, pe net, ai citit sau ai vazut fara sa vrei, ti-a povestit un prieten, dar ai uitat, si s-a intamplat. Ele nu inseamna nimic, am visat de multe ori, cum imi cad dinti( asta inseamna ca moare cineva care tie drag) si asta nu s-a intamplat nici in ziua de astazi, bineinteles ca se vor duce candva, dar nu dintr-un vis.