| Dinuvaly801 a întrebat:

TPU cum ma transform in vampir plz ajutor fara jigniri am vrea sa fiu vampir ajutati-ma cine sar pricepe da nu mituri si legende cu statu in oglinds cu spusu incantatolor... doresc sa fiu vampir va rog ajutor dau funda Ps nu ma uit la filme cu vampiri mi-e frica dar vreau sa fiu deci vreau seriorizitate.

3 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Cel mai sincer raspuns: Nu poti, vampiri nu exista.

| Butin a răspuns:

Trebuie sa dormi singur in cimitir in ultima duminica din an. Sa iei cu tine un usturoi, un lantisor sau bratara de argint si cu putin noroc reusesti. Nu iese de fiecare data, dar poti incerca de mai multe ori.Bafta

| TanteMarianne a răspuns:

Simplu du-te noaptea la cineva acasa si musca-l de gat, suge-i sangele si esti vampir.Cel mai simplu e cu un membru din familie care locuieste cu tine.