| B0rnC0nfuseed a întrebat:

TPU! Eu de obicei sunt timida retrasa inchisa in mine rusinuasa,cum sa ma schimb, cum sa fiu vesela dinamica laughing?

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Fi deschisa cu cei ce merita.

Inchisa cu restul.

| Trybest a răspuns:

Asa eram si eu inainte.Mie mi-a trecut jucand jocuri MMORPG si vorbing cu guildul sau teamul pe skype sau pe ts.Mai poti incerca in oglinda.winking

| B0rnC0nfuseed explică:

Rusinoasa*Pardon blushing

| gopo123 a răspuns:

Salut.poti incerca activitati colective cum ar fi sa te inscrii la un club de dans sau poti sa faci sport (baschet, habbal). munca in echipa e forte buna deoarece iti dezvovta increderea in tine. Asadar incerca sa faci parte din mai multe colectivitati si sa incerci sa te implici. Nu uita ca si cel mai lung drum incepe tot cu un pas.Cu cat incerci sa fii mai deschisa cu atit mai bine. Muslt succes