| CookIEz a întrebat:

TPU maine va trebui sa imi trec notele in carnet si am un 4 la mate cu ce nota as putea sa il modific adica sa fie mai mare dar sa nu se prinda mama ca am modificat`o daca ati putea sa imi dati si un site despre aceasta problema multumesc anticipat Faundaa happy

4 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Draga,nu trebuie sa il modifici deoarece tot se va afla,si va fi si mai rau, inventeaza altceva, ca ti-a fost rau si nu ai putut raspunde, invata sa iti asumi greselile, promite-i ca ai sa il indrepti.

| FReAkAzO1d a răspuns:

6 sau 8

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Să știi că vei risca foarte mult dacă faci asta.
Mama ta chiar dacă e păcălită cu nota din carnet, ea poate venii la ședință și poate vedea nota corectă...

Răspuns utilizator avertizat