| dreamy2 a întrebat:

Traiesc si visez in fiecare zi, ma gandesc cum ar fi daca [.] si probabil visez la imposibil.In lumea mea imaginara, ma vad altfel.vad o viata perfecta si roz, nu la cea care o dainuiesc acum.Desprind clipe triste si le fac frumoase, totul are un opus in lumea mea. Vreau sa uit de acest sistem nesanatos care ma face nerabdatoare si sa imi traiesc realitatea. Traiesc din vorbe din clipe.vise. amintiri happy care candva m-au facut fericita si mi-au dat speranta si credinta sa consider ca multe dintre ele sunt aspirtatii la lumea mea imaginara! cum sa reusesc sa traiesc mai mult in realitate si nu in lumea creata de mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu mai faci niciodată așa - aproape că mi-a stat inima! bun; uite si varianta a 2a de raspuns:e foarte frumos cum scrii acolo,(adica aici), iti recomand să te apuci de scris versuri sau un roman de dragoste; doar asta se poate face cu *visele*; vorbesc serios; iar am taiat din raspuns, dar de data asta o fac pentru că sunt convins că ești o fata deșteaptă si nu e nevoie să ți se explice ca la* copii mici*; in fine; ok;

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună; și bine ai venit! întrebarea ta e cam complicată,dar am făcut noi față și la altele mai grele; de ex. *vouă ce cafea va place,mie jacobs cu mentă?*; iți dai seama ce lupte se dau pe aici! bine,știu,ești nouă si ar trebui să nu te *sparii*! bun; deci trebuie sa faci sex! bine,răspunsul era mai lung,dar am mai taiat eu din el! ințelegi tu care-i ideea; a! nu știu daca ești minoră, dar ți-am raspuns așa pentru că nu prea pare că ai fi! dacă totuși ești, imi pare rău-sunt un mare porc!