| OaNdEl a întrebat:

Tratamentul pentru cearcane Bioclinic de la oriflame este eficient?
Isi merita banii?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

| ande06cata a răspuns:

Da, clar da! Eu l-am olosit si chiar isi face efectul, dar sa nu te astepti ca sa apara vreo schimbare imediat dupa ce l-ai aplicat. tratamentul trebuie facut zilnic timp de 8 saptamani pentru a ajunge la rezultatele dorite, scrie asta si pe catalog! Daca doresti sa il comanzi poti intra aici: http://andreea06oriflame.wordpress.com/ (este chiar la Oferta 39.99 in loc de 60 lei)