| Costinionut222 a întrebat:

Trebuie sa fac un drum pana la Cluj eu fiind din Bacău.
Mi-e foarte rau pe mașină, maxim 30 de km daca merg.
Aș vrea niște sfaturi, am luat pastile, acadele, etc, dar degeaba

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ContinchispeviataAvetiGrijaDeVoi a răspuns:

Gara CFR cu Trenul. Îți iei biletul de la Domnul care vinde bilete din tren direct vine el la control și te întreabă dacă ai sa nu ai bilet și dacă nu ai poți cumpăra direct de la el fără buletinul nimic doar ai luat biletul și i-ai dat bani Domnului controlul de tren.