| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa te speli pe fata dupa ce folosesti zineryt?(de mai multe detalii nu am nevoie)

3 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu, te speli inainte sa-l folosesti. Dupa ce se usuca pe fata te dai cu o crema hidratanta, nu cu apa. happy

| 4LeafCloves a răspuns:

Eu mă dădeam cu el seara înainte de culcare și ma spăl-am pe față dimineața.
Cred că trebuie să te speli, dar doar să lași să și acționeze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca te speli dar vezi ca usuca pielea, trebuie sa iei masuri de protectie, o crema de galbenele de exemplu.