| Calinizvoru a întrebat:

Tu cand vi de la lucru si te schimbi de haine iti pui hainele de lucru imparturate in dulap sau le lasi undeva stiind ca maine vei merge oricum din nou la lucru? Unde le pui, in dulap? Pe pat? Pe dulap? Unde?

6 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Dar ce conteaza? Unde iti vine tie mai usor. In dulap, pe un scaun din camera sau in masina de spalat.

| Golyat18 a răspuns:

Eu ma culc cu tat cu haine ca dorm acia jos la metro pe cartoane intr-o balta galbena.

| Kaℓi a răspuns:

Ce dileme ai si tu.

| Freya1 a răspuns:

In acelasi loc in care le pun de obicei impaturate frumos sa nu incurce pe nimeni

| L1feDRAIN a răspuns:

Daca port aceeasi haina toata viata, mai e folos sa o dezbrac?

| Petrovic a răspuns:

Cămașa o pun la spălat, iar pantalonii îi pun în cui. A doua zi, iau aceeași pantaloni, dar iau altă cămașă.