| Doarunaltutilizator a întrebat:

Tu ce faci de obicei cand chiulesti singur sau cu prietenii tai de la scoala? Sau ce ati facut cand ati chiulit cu prietenii cand erati la scoala? Ca probabil unii din voi ati terminat scoala.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In liceu am chiulot odata si m-a prins directorul. Nu imi dau seama cum.
dupa am avut grija. Desi nu prea chiuleam. Acum insa cad ies cu prietenii...mergem la o cafea sau sa mancam.

30 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu chiulesc.

| Drimmero a răspuns:

Nu prea chiuleam, bateam atata drum la liceu ca sa ce? sa plec? Mai bine ramaneam acasa, insa m-a ajutat scoala in viata.Mai plecam si eu cand mai aveam ore plictisitoare, dar nu eram genul cu 200 de absente pe an.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am chulit o singura data in liceu...toata clasa.As fi vrut sa mutra profesorului cand a vazut clasa goalalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De vreo 3 sau 4 ori ne-am dus în parc, rest acasă.

| Florentina9210 a răspuns:

Ehe, tin minte cand eram in scoala gimnaziala, si aveam ora de sport, eu si cu alti colegi, saream gardul sa nu ne vada proful si ne plimbam pe strada. Nu aveam chef de sport.

| Doub a răspuns:

Am mers acasă şi am dormit.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu-ti placea sportul? Cand ma vedea proful de sport la ora, stia mereu ca-i cer minge de fotbal, cum ma vedea, cum imi zicea :'' Ce vrei, ma, vrei minge de fotbal''?smug

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ba imi placea, dar erau unele zile cand pur si simplu nu aveam chef sa il practic. Nu se intampla mereu asta. Fotbalistule. smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Eram singurul microbist din clasa, dar noroc ca le mai placeau unor 2-3 colegi doar sa-l joace, aveam cu cine da o pase si cu cine mai juca ceva, ca in rest, jale!rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns:

Mergeam în parc, la un suc, unii pe la alţii sau ne plimbam prin oraş.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Haha, tu ala care tot timpul trebuie sa judeci. Nu trebuie la toata lumea sa le placa ceea ce iti place tie. Nebunule!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Corect, dar nu-i critic, ma refer ca eram putini care faceam sportul, si aia putini care eram, jucam doar fotbal, daca ne punea sa jucam handball, na dadeam loviti, nu preferam altceva!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Am inteles faza doar ca eu mi-am exprimat punctul de vedere. Ambele variante sunt corecte! Pai cine stie, poate te voi vedea intr-o zi in vreun meci la tv.batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Slabe sanse, m-am consolat de mult cu ideea ca voi fii doar privitor, nu si jucator in adevaratul sens al cuvantului!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stii ce iti poate pregati soarta!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Stiu situatia mai bine, crede-ma. M-am consolat de mult cu gandul asta, ti-am mai zis smug>.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu fi asa sigur. Nu noi hotaram. De exemplu, cand eram mica aveam o inclinatie spre meseria de politista. Acum cand m-am facut mare, mi-ar place sa fiu avocat. Deci nimic nu e batut in cuie.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu mai ma primeste nimeni la anii astia, trebuia sa am un palmares cat de cat ok ca sa pot continua pe domeniul asta, asta e, stau pe dreapta uitandu-ma la altii mai buni cum joaca, de ani de zile fac asta, ce-mi mai ramane de facut? Sa continui ceea ce am inceputrolling on the floor).

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar cati ani aveti, nenea? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu ma refer la asta, trebuia sa fac fotbal de cand ma stiam, sa am un ''palmares'', intelegi? Acum daca ma duc, nici dracu nu ma ia. Doar daca esti excelent de bun, poate daca sunt vreun Zidane, Henry, Ronaldo, etc. Iar la cum ma stiu pe mine, nu sunt niciunul din acestiarolling on the floor.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Zidane, Henry, Ronaldo haha ti-ai dori tu. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Fotbalisti geniali sunt cu duiumul! Unul e Thierry Henry!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

M-ai zapacit si cu asta, de cate ori i-ai tastat numele.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu merita doar numele tastat, merita o statie din aur!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu esti obsedat dupa fotbal cum este si ala obsedat de mine.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Sa nu exageram, nu-s chiar atat de ''obsedat''.

| Doarunaltutilizator explică:

Nici nu stiu cui sa-i dau funda.

| Sellak a răspuns:

Eu chiuleam destul de des, mai ales in liceu. Nu prea mai stiu ce facem, mergeam intr-un bar sau fiecare la casa lui. Depinde de situatie laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mersi de funda man happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Cu placere "man".