| mersifrumos a întrebat:

Tu cu ce iti stergi monitorul? Eu il sterg cu servetele umede. Exista si servetele speciale dar sunt mai scumpe si nu se gasesc peste tot.

7 răspunsuri:
| Rina_2681 a răspuns:

Eu tot cu servetele umede.

| Dominicc a răspuns:

Exista o solutie speciala. servetelele il pateaza.

e la magazinu de calculatoare sau la depozit o solutie si iti da un burete special.

| Smarandica a răspuns:

Cu solutie de geamuri laughing Ii da un luciu de n-ai mai vazut si-n + economisesti si servetelele umede :*

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu Pronto Antipraf si cu un servetel obisnuit, sau un prosop de bucatarie din hartie.

| Dara a răspuns:

Eu am monitor lcd, si il sterg cu un gel special. E adevarat ca e putin mai scump, dar e foarte bun si avand in vedere ca nu il folosesc zilnic, isi merita banii.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu Pronto.
Pa, pa.

| fabiola a răspuns:

Se gasesc in comert niste servetele pentru sters ochelarii.Merg si pentru monitor!