| Giuvaer a întrebat:

Tu cu ce te mandresti?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! sunt mandra de ceia ce am realizat...am o familie reusita de 24 de ani, am un printisor tot de 24 de ani, o printesa de 22 de ani, sunt mandra ca printesa mea iubeste si este iubita si adorata, sunt mandra ca printesa mea a luat admiterea la facultate, un sot care ma iubeste si il iubesc de 24 de ani, il respect si il iubesc pentru ca nu m-a abandonat atunci cand am cazut grav bolnava, am casa care am visat-o de mica, astea sunt realizarile mele, o am pe mama si fratele langa mine, ce as putea sa mai cer? sanatate ca e mai buna ca toate.
O zi minunata sa aihappy

| Leonard08 a răspuns:

Sunt mandru de defectele mele.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-s firea aia care sa se mîndrească cu ceva, care să strige sus si tare "wau, ce am si n-aveti voi!" însă o fac in cazuri speciale, atunci cand vreau să fac in ciudă cuiva care m-a supărat.

| xBya a răspuns:

Cu fundele mele ^.^

| noname2021 a răspuns:

With my voicehappy