| Kyky a întrebat:

Tu de ce astepti vacanta/concediul? happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca sa dorm mult dimineata.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pt a avea mai mult timp liber si pentru a iesi cu prietenele mele mai mult prin oras si bineinteles pentru a ma relaxa mai mult.big grinlove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa termine fiul meu liceul, sa dea bacul, sa dea la facultate si sa plecam la fiica mea mai mare in zona Brasovului.

| Parintele a răspuns:

Ca sa incep munca.

mlm
| mlm a răspuns:

Sa ma odihnesc si sa ma distrez impreuna cu sotul si copii.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pt ca vreau sa ma odihnesc, sa scap de scoala, si sa plec la mare :X:X

| tukhey23 a răspuns:

O vacanta in frumoasa indie.Stiu ca e imposibil, si ma multumesc sa privesc pasarile cum pleaca, in alte tarihee hee

| Kyky explică:

Melina: mai mult ca sigur :p

| FearNoEvil a răspuns:

Ca sa ma relaxez, sa ma odihnesc si sa petrec mai mult timp cu cei dragi.happy

| claudya a răspuns:

Sa merg la tara sa scap de galagia orasului...sa stau mai mult cu baietii mei...

| borsec a răspuns:

Ca sa ma relaxez, ca sa scap de stres, sa dorm mai mult.

| ellai a răspuns:

Sa scap de stresul de la scoala.sa inceapa relaxarea happy

| iiirrriiisss a răspuns:

Sa plec, sa ma detasez pentru o perioada de problemele cotidiene, de aceeasi oameni pe care-i vad zilnic, de aceleasi strazi, blocuri si sali de clasa.

| ka2 a răspuns:

Abia astept sa ma arunc in valuri. Ahh, mare, vin in 2 zileeeee

| maya_4030 a răspuns:

Eu sunt mereu in vacantawinking

| lily1970 a răspuns:

Nici una nici alta pentru ca-s intr-un interminabil somaj tehnic de la AUTOSTRADA TRANSILVANIA astept ceva de munca.

| marria a răspuns:

Sa intru la arhitecturabig grin

| marria a răspuns:

No god multumesc pentru stupid...si distractie placuta la munca

| want2bMajestic a răspuns:

Pt a revedea o persoana foarte draga mie!:X:X:X

| sergiu2525 a răspuns:

Ca sa vina varaaaa! si sa vina ziua mea, sa-mi iau bicicleta, sa vina tata, sa merg la plaja, sa nu mai fie scoala, sa fie cald etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr.ca m-am saturat de scoala si de atata invatat/scris si vreau o vacanta. E prea frumoasa vara ca sa nu o astept cu drag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Concediu de plăcere.
Pentru a călătorii, a merge la locuri istorice, relaxare, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca m-am saturat de 7 ore de scoala in fiecare zi de luni pana vineri.