| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu esti prieten/a cu tine insuti sau inca n-ai reusit sa te cunosti pe tine insuti cu adevarat?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mă cunosc mai bine decât oricine și uneori parcă nici eu nu mi-aș pune mintea cu mine.

| scully a răspuns:

Nu pot spune că mă cunosc cu adevărat, dar cu siguranță mă cunosc mai bine decât oricine altcineva. Îmi cunosc slăbiciunile, părțile forte (mai puțin). Schimbându-mă mereu, învăț noi lucruri despre mine și da, încerc și să fiu cea mai bună prietenă a mea, chiar dacă uneori nu e ușor. Cred că dacă m-aș întâlni pe stradă, m-aș lua la bătaie. laughing Dar apoi tot eu m-aș ajuta să mă ridic de jos.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu sunt cel mai bun prieten al meu si cel mai mare dusman.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DoarBogdan):

You are a nice person then.

| DoarBogdan a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Incerc happy

| Idkidk a răspuns:

Sunt prietenă cu mine.

| ShaOfHatred a răspuns:

Mind and body=perfect armony

| Atacator007 a răspuns:

Fiecare n-e suntem prieteni noua insuni, dar omul cit traieste nu-si poate cunoaste toate abilitatile sale.

| Coquina1 a răspuns:

Cat de inapt sa fii sa nu te cunosti tocmai pe tine cu adevarat?
niciodata nu am inteles asta.