| Les_Adrian_1933 a întrebat:

Tu in ce pozitie dormi? justifica raspunsul

8 răspunsuri:
| Archy37 a răspuns:

Pe burta, sau pe o parte; deoarece asa m-am deprins, si chiar daca incerc sa dorm pe spate, automat ma intorc in pozitiile celelalte.

| GabiSiAtat a răspuns (pentru Archy37):

Asa dorm si eu big grin.

| Anonima264 a răspuns:

Cam in orice pozitie(pe burta, pe spate, intr-o parte)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rascracarat...nejustificat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres i'm shaolin

| Chio9 a răspuns:

Paiinainte sa adorm stau pe o dunga..indiferent care doar sa am marginea de la pat chiar in fata.laughing daca nu pot sa adorm stau un timp pe spate pentru a veni mos ene pe la gene apoima pun pe dunga. In timpul somnului dorm de obicei pe burta cu perna luata in brate. Ciudat dar e foarte comod. laughing Ai pus intrebarea pentru c anul ai dormit bine azi noapte? laughing

| werewolfbruno a răspuns:

69 clar!

| Stefan1219 a răspuns:

Cel mai dulce somn:pe o parte si cu perna intre picioarerolling on the floor