| Pamanteanul a întrebat:

Tu te simți plictisit și fără rost când nu ai bani?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am avut perioade in trecut cand stateam rau cu banii. Ma simteam un nimic 0 barat. De cand am invatat cum functioneaza legea atractiei stau mai bine cu valuta

| SilentRain a răspuns:

Nu prea mă plictisesc când am ceva de făcut, banii sunt destul plictisitorii
Nu ai ce face cu eii daca nu ai și oamenii potriviți în viața ta

| gemeni6226 a răspuns:

Nu ma simt plictisit nici prost dar evident e o mare senzarie de bine cand ai destui, sentiment ce nu o ai cand trebuie sa economisesti adica sa cheltuiesti doar o anumita suma permisa pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci lucra ceva, nu o sa mai fii nici plictisit si o sa ai si bani.