| Mindfulness a întrebat:

Turcul Necati Arabaci face parte din din cel mai temut clan din Europa Hell Angels? L-am văzut pe Tiktok și arată malefic,dar șmecher rău de la îmbrăcăminte, la stil și atitudine! Ce grad are? E șeful mare? Eu cred că e cel mai periculos mafiot!

4 răspunsuri:
| UnchiulRamiz a răspuns:

Nu stiu, nu am mai auzit de el. De Tate tot arata la TV, eu tiktok nu am laughing Onur mi-o aratat pe unul roman, tigan de fapt. ce zicea de ploaie intr-un video laughing Trimite-mi in privat sa il vad si eu big grin

| Mindfulness explică (pentru UnchiulRamiz):

Pai îl poți vedea boss pe TikTokhappy
Scrii Necati Arabaci și îl vezi. E șmecher rău tipul.

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru Mindfulness):

Scrie ca e om de afaceri, dar englezii spun ca e gangster laughing Pe yourube zice ca e goodfather of hell angels

| Mindfulness explică (pentru UnchiulRamiz):

Am văzut. E tare rău tipul! Și eu as vrea sa fiu așa laughing