| fame a întrebat:

Uitati, Christina Aguilera este the best! si mai e si idolul meu:D, dar cum poate sa zica cineva ca degetele ei de la picioare sunt adorabile?!?! adica ati vazut ce degete strambe si lungi si inclinate in directii diferite are?!?!? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:382&tx=70&ty=45&biw=1024&bih=608 Ca ea e ff frumoasa si canta ff bine e alta, din astea sa zica cine vrea fiind ca e cat se poate de adevarat, dar de degete... mai las'o balta. Voi ce parere aveti? ca are degete asa de minunate?

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

E ceva absurd, ea e stramba toata de la mijloc in jos, uitate la videoclipul ''can't hold us down'' sa vezi ce mersura arehee heee cracanata rau

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Imi bag ceva in picioarele ei, tot bunaciune ramane... pentru mine

| Anduciu a răspuns:

Frate, sunt 5, n-ajunge?