| OnlyTeardrops a întrebat:

Uite...am 12 ani e adevarat dar am privit twilight si de atunci am inceput sa ma gandesc mult la vampiri.Am observat ca am dintii foarte ascutiti, ca ai vampirilor...ce pot face pentru a stii daca sunt sau nu vampir?(va rog fara raspunsuri rautacioase mai bine nu mai raspundeti daca vreti sa radeti de mine)[Scz Categora EURGEENT!]RASPUNDETI VA ROG!

Răspuns Câştigător
| Andreas757 a răspuns:

Si eu am dinti ascutiti si m-am uitat si la twilight dar eu cred si in vampiri asfer cum so auzit de iei o existat si inca mai exista. fa teste scrie pe google cum devin vampir si apare site multe cum poti incerca sa fi un vampir si is trebuie curaj sa faci anumite lucruri cum sa bei sange la arte persoane chiar din corp

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu ai cum sa fii vampir, sunt doar mituri!

| KristalPop a răspuns:

Nu există vampiri. NU există!
Chestia cu vampirii vine de la Vlad Ţepeş şi totul e o iluzie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)Si eu am vazut toate seriile si am caninii destul de ascutiti dar asta nu inseamna ca sunt vampirlaughingDaca te uiti la un film de groaza si esti cam palida la fata inseamna ca esti fantoma?!?! Iti recomand sa te uiti la desene deoarece psihicul tau nu este atat de dezvoltat pentru twilight happy

Răspuns utilizator avertizat
| Deliα a răspuns:

Nu exista vampiri

| XyYx a răspuns:

Nu exista vampiri! Stai linistita draga mea happy
Twilight e doar un film care prezinta o poveste, nu este real!

| bObby123 a răspuns:

Vampirii nu exista... imi pare rau sa te dezamagesc dar asta e singurul adevar!

| ImiPlacToate a răspuns:

Nu exista... si nu ai...

| irinel01 a răspuns:

Nu ai nimic cu totii avem asa. unii mai mult ca altii. deci vampirii nu exista tongue
Funda :*

| Pussyyy a răspuns:

Sigur ca nu te-a speriat mult filmul si tu crezind ca este o realitate.Este o fantezie draga mea.Si eu am colti ascutiti si nu-mi plac estetic :Х

| OnlyTeardrops explică:

Dau Funda!

| OnlyTeardrops explică:

Incerc doar sa aflu daca e sau nu adevarat.

| dan277091 a răspuns:

Eu sunt vampir autentic. vreau sa stii draga PrettyGirl ca am evoluat si noi, acum nu mai bem sange, bem benzina, cu plumb, fara plumb, Plus 95.
Partea tragica e ca trebuie sa luam petrolul din tarile arabe findca de la voi din Romania l-am luam acum ceva timp, pina alvostru Vlad Tepes a inceput razboiul contra noastra, a repopulat padurile cu lupi, si ne-a speriat in draci. Deci vampirii ca mine mai exista, eu sunt un vampir mai sarac traiesc in Romania, sunt vampiri bogati in lume, majoritatea sunt bancheri, intodeauna nea placut aurul si am urat argintul.

Ce am scris mai in sus nu e adevarat, dar e o demonstratie ca imaginatia e o putere, toti avem 2 dinti ascutiti in fata care au rolul de sfasiat, carne, plante, avem masele, cu rol de mestecat. Nu exista vampiri sunt doar povestile unor oameni nebuni sa influenteze generatia tanara, daca observi de cand te nasti esti bombardata cu minciuni, minciuni in desene, minciuni in filme, minciuni la scoala, minciuni la tv. astfel noi rasa umana suntem controlati de aceasta rasa de vampiri, vrei sa stii cum ascunzi un adevar? il transformi in minciuna.
Deci vampirii nu exista sigur asta 100%