| chris_1258 a întrebat:

Uite! am instalat the sims 2 si merge chiar imi place dar acum am vrut sa instalez nightlife cand am dat click pe daemon sa pornesc instalatia nici nu a pornit sa alegi limba jocului ca mi-a scris prostia asta,, SOME NEEDED FILES WERE CORRUPTED DURING THE INSTALLATION. PLEASE REINSTALL THE SIMS 2" am reinstalat sims 2 si la fel tot timpul. cele mai bune raspunsuri primesc o fundita

Răspuns Câştigător
| Neggy_3537 a răspuns:

Poate niste fisiere corupte din nightlife au infestat pc-u si na

1 răspuns:
| chris_1258 explică:

Uite neggy am downloadat mii si sute de nightlife si toate dau acelasi rezultat de fapt inainte sa se intample asta m-am jucat pe nightlife, pets, seasons etc si prostu de mine l-am dezinstalat fiindca cand porneam pets si ma jucam nu aparea orasul nightlife hainele lucruri etc... intelegi? dar ma poti ajuta cu problema asta: de ce nu aveam nightlife cand ma jucam pe pets si poti avea raspunsul castigator